מצלמות

מדוע צריך מצלמות אבטחה לעסק וגם לבית?

כל בעל עסק או בעל בית שרוצים להגן על סביבתם הקרובה, חייבים להבין שהסיבות העיקריות להתקנת מצלמות אבטחה לבית הן מאוד מגוונות. מטרת מצלמות האבטחה להגן על רכושנו ולהקטין את המקרים בהם יגרם נזק לרכוש ואף לחיי אדם.
רק מלשבת מול חדשות הערב נוכל למצוא מספיק סיבות מדוע להתקין מצלמות לבית/בעסק.

מה התועלת לעסק שלך?

התקנת מצלמות אבטחה יכולה להועיל לעסק שלך בדרכים רבות: הלוגיסטיקה של העסק שלך יכולה להיות תחת מעקב ופיקוח בכל עת, גם כשאתה לא נמצא שם בעצמך. הצבת המצלמות בתוך העסק מאפשרת לך לפקח על ספקים או עובדים, וכך לעזור לך להפחית זמן בטלה של עובדים, וכן גניבות מצד עובדים, ובעיות אחרות שעלולות לפגוע בעסק שלך. הצבת המצלמות מחוץ לבית העסק מגנה על העסק שלך מפני גניבה וונדליזם. לעתים, חברות ביטוח יציעו לך הנחות בביטוח העסק אם יש לך מערכת מצלמות טובה בעסק.

איפה צריך להתקין את המצלמות?

רוב העסקים מציבים מצלמות מסביב לכניסות וליציאות של העסק שלהם. זאת על מנת לפקח על התנועה בתוך ומחוץ למקום, וכדי להרתיע מפני פריצה וגניבה. עסקים אחרים מציבים מצלמות אבטחה גם בתוך שטח העסק, לצורך פיקוח על צוות העובדים, ספקים, ולקוחות בתוך המבנה. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם חברה מנוסה ומוכחת, אשר מעניקה שירותי התקנה של מערכות מתאימות, ותוכל להתאים את המצלמות הטובות ביותר ולהתקין אותן באופן מיטבי.

העסק שלך אף פעם לא יכול להיות בטוח מדי. התקנת מצלמות אבטחה תגן על הפרנסה שלך ועל השקט הנפשי שלך.

לא רק לגניבות

השימוש הפופולארי ביותר של מצלמות אבטחה הוא הגנה מפני פורצים אבל יש שימושים נוספים שגם הם נועדו להעניק לנו בטחון ושקט. מצלמות אבטחה בגני ילדים נותנות שקט להורים, מצלמות נסתרות בבית למעקב אחרי מטפלת של הילד או מטפלת סעודית לקשיש. בעלי עסקים יתקינו מצלמה נסתרת לוודא שהעובדים שלהם לא גונבים, או מצלמה גלויה שתשמש להרתעה

מצלמות אבטחה ניתן להתקין בבניין משותף , בבתים פרטיים ,בעסקים ומחסנים.

  1. מצלמות בבניין מגורים – מקובל להתקין מצלמות אבטחה לבית בלובי הכניסה, בכניסה למעלית, באזור תיבות הדואר, חדרי אופניים, חדרי גז, חניונים וגינות.
  2. מצלמות בית פרטי – לרוב מצלמות האבטחה יותקנו מחוץ לבית במקומות כגון: דלת כניסה, חנייה, מרפסות וחצר.
  3. מצלמות בעסק – מצלמות האבטחה יותקנו בחלל העסק, מחוץ למבנה ובמקומות רגישים כגון: כספות וקופות.

 

s_1